zadzwoń
opieka domowa
facebook
sportowcy
tancerze
dzieci

HISTORIA

BMK jest wrocławską firmą, która może pochwalić się już 15-letnią historią. Stały rozwój BMK doprowadził do powstania w roku 2008 nowoczesnego Centrum Szkoleniowego pozwalającego na równoczesną organizację 3-4 szkoleń praktycznych dla fizjoterapeutów i lekarzy. Przełom 2008/2009 to powstanie Medical Consulting House realizującego ambitne projekty z zakresu szeroko rozumianego doradztwa dla szpitali i przychodni na terenie całej Polski. Rok 2009 to realizacja kolejnych etapów strategii rozwoju spółki  - powstało Centrum Wspierania Rozwoju i Edukacji Dziecka BMK Kids oraz BMK Centrum Rehabilitacji.

Misją Centrum Rehabilitacji, od samego początku jego istnienia, była realizacja usług medycznych na najwyższym poziomie nie tylko merytorycznym lecz także z zachowaniem wysokiej jakości obsługi Pacjenta na terenie Ośrodka i poza nim. Szkoląc od ponad 15 lat kilkuset fizjoterpeutów i lekarzy rocznie stworzyliśmy zespół konsultantów z kilkunastu państw, którzy dbają o "nowoczesność" naszej wiedzy i zawsze chętnie służą radą w trudnych sytuacjach.

Jednym z głównych założeń podczas tworzenia Centrum Rehabilitacji było działanie poza systemem stworzonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pozwoliło to na skupienie się podczas pracy z Pacjentem, na trosce o jego zdrowie i na dążeniu do uzyskania maksymalnej poprawy jego stanu. Fizjoterapeuta pracujący w Centrum nie musi dopasowywać Pacjenta do procedury zakontraktowanej przez NFZ i przestrzegać ograniczeń związanych z limitami punktów. Pracownik Rejestracji nie jest zmuszany do patrzenia Pacjentowi w oczy i ustalania terminu następnej wizyty w przyszłym roku. Przyjęta formuła pracy z Pacjentem, opierająca się m.in. na indywidualizacji wszystkich podejmownych działań, spotkała się z szybką akceptacją Pacjentów i ich Rodzin i utwierdziła nas w słuszności tych działań.

W chwili obecnej w ramach BMK Centrum Rehabilitacji działają zespoły terapeutyczne specjalizujące się w określonych obszarach medycyny - rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, pediatrycznej, medycznego treningu terapeutycznego czy też treningu funkcjonalnego. Coraz częściej Pacjentami Centrum są sportowcy i tancerze, nierzadko reprezentujący mistrzowski poziom swoich umiejętności - zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. W skład zespołów oprócz fizjoterapeutów wchodzi m.in. logopeda, psycholog, pedagog, lekarz i fizjolog.

 

Zapraszamy!
Zespół BMK CR

 

 

Powrót