zadzwoń
opieka domowa
facebook
sportowcy
tancerze
dzieci

PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ

Dla wielu osób słowo "sport" jest synonimem zdrowia, a "sportowiec" ma być jego okazem. Patrząc na sport z punktu widzenia fizjoterapeuty czy lekarza dostrzegamy jednak jego prawdziwe oblicze. Mordercze treningi, oszukiwanie bólu, ciągła rywalizacja nie jest domeną tylko zawodowych siatkarzy, tenisistów czy piłkarzy. Zagadnienia te pojawiają się już na etapie zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży, nabierają znaczenia w gronie dorosłych uprawiających tzw. sport amatorski, a  na arenach zawodów zyskują tylko na spektakularności.

W BMK Centrum Rehabilitacji specjalizujemy się od kilku lat w leczeniu urazów sportowych, bez względu na poziom zaawansowania i wiek sportowca. Jako jeden z nielicznych w Polsce ośrodków głośno mówimy o sporcie dzieci i młodzieży oraz o temacie odpowiedzialnej kwalifikacji do zajęć ruchowych. Podjęliśmy próbę uszeregowania problemów, z którymi trafiają do nas Pacjenci. Często są to problemy złożone, dotykające kilku narządów i okolic ciała. Stworzona lista ma charakter orientacyjny i służy tylko uporządkowaniu tematu.

W celu zapoznania się z możliwościami diagnostyki i terapii prosimy o wybranie hasła najlepiej charakteryzującego Państwa problem.

PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY *


diagnostyka, leczenie, rehabilitacja:

ZESPOŁY PRZECIĄŻENIOWE NARZĄDU RUCHU

KOŃCZYNA GÓRNA - bark, łokieć, nadgarstek, ręka

KOŃCZYNA DOLNA - biodro, kolano, staw skokowy, stopa

SPORTOWIEC PO LECZENIU ZABIEGOWYM - operacje, rekonstrukcje

Jeżeli nie udało się Państwu znaleźć opisu Waszego problemu prosimy o kontakt z naszą rejestracją. Najprawdopodobniej jest to efektem rozbieżności w nazewnictwie lub zbyt dużej ogólności naszej listy.

Przypominamy, że informacje zawarte na stronie mają tylko charakter informacyjny i nie mogą zastąpić konsultacji specjalistycznej. BMK nie ponosi odpowiedzialności za decyzje terapeutyczne podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie.

 

* Wizyty odbywają się u partnerów BMK.


Powrót