zadzwoń
opieka domowa
facebook
sportowcy
tancerze
dzieci

PORADNIA MEDYCYNY TAŃCA

Medycyna tańca to termin w Polsce spotykany sporadycznie. W krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych medycyna towarzyszy tancerzom od wielu lat. W wielu miejscach na świecie stawiana jest w jednym rzędzie z medycyną sportową...

Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach stworzyliśmy w BMK Centrum Rehabilitacji specjalne programy terapeutyczne dla tancerzy. Programy, które prowadzą do poprawy jakości ruchu i minimalizują ryzyko następnej kontuzji. Jednym z ważnych elementów naszej pracy z tancerzem jest wdrożenie elementów treningu motorycznego zarezerwowanych do niedawna tylko dla wyczynowych sportowców.


KWALIFIKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY DO ZAJĘĆ TANECZNYCH I BALETOWYCH

TRENING MOTORYCZNY W TAŃCU I W BALECIE

REHABILITACJA PO URAZACH NARZĄDU RUCHU (skręcenia kostki, urazu kolana, barku...)

 

PROGRAMY DLA ŚPIEWAKÓW I OSÓB GRAJĄCYCH NA INSTRUMENTACH

 

WARSZTATY!!! nowy termin - Trening motoryczny i rehabilitacja w tańcu i w balecie

BMK Centrum Rehabilitacji jest jedynym w Polsce ośrodkiem zrzeszonym w Performing Arts Medicine Association (PAMA). Jest to stowarzyszenie osób, dla których najważniejszym celem jest poprawa jakości opieki medycznej nad artystami działającymi w różnych dziedzinach sztuki (taniec, muzyka, śpiew). PAMA zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, trenerów i artystów z całego świata.

Powrót