zadzwoń
opieka domowa
facebook
sportowcy
tancerze
dzieci

PORADNIE

Postęp jaki dokonuje się we współczesnej medycnie jest widoczny na każdym kroku. Jego zewnętrzne symptomy to nowe karetki pogotowia, komputery na biurkach, zdjęcia RTG wydawane na płytach i wiele wiele innych. Równie szybko rozwija się niestety sfera administracyjna jednostek i firm medycznych. Szczególnie boleśnie odczuwają to osoby korzystające z tzw. opieki systemowej - Narodowy Fundusz Zdrowia, pakiety sprzedawane przez firmy ubezpieczeniowe, Luxmed, Medicover. Ciągłe pytania o numery, zakresy usług, limity, ograniczenia i kolejki sprowadzają wizytę w przychodni do czynności czysto administracyjnych.

BMK Centrum Rehabilitacji jest jednostką funkcjonującą poza systemem ubezpieczeń zdrowotnych. Nie posiadamy ograniczeń i limitów narzucanych przez NFZ. Nie sprawdzamy na długich listach czy pakiet zawiera leczenie prawego czy lewego kolana. W sytuacjach, w których nie ma możliwości uniknięcia tworzenia skomplikowanej dokumentacji (np. na zlecenie firm ubezpieczeniowych) robimy wszystko, żeby tzw. papierologia była jak najmniej uciążliwa dla Pacjenta i nie była realizowana kosztem czasu zarezerwowanego na leczenie.

Cały nasz Personel nastawiony jest na uzyskanie optymalnego efektu diagnostyczno-terapeutycznego. Poczucie "dobra Pacjenta" jako najwyższej wartości powoduje, że w sytuacjach trudnych i niejednoznacznych nasi terapeuci i lekarze zasięgają opinii innych specjalistów poprzez konsultacje telefoniczne lub osobiste. Nie boimy się powiedzieć Pacjentowi, że czegoś w danej chwili nie wiemy albo coś jest niejednoznaczne. Zawsze dążymy do rozwiązania problemu. Każdy nasz Pacjent może liczyć na wsparcie nawet w sytuacjach, w których leczenie przenosi się na inny poziom (klinika, ośrodek uniwersytecki).

Istnieje możliwość finansowania świadczeń realizowanych w BMK Centrum Rehabilitacji ze środków Fundacji, Towarzystw Ubezpieczeniowych (także z polisy OC), zakładów pracy, członków Rodziny (dzieci, wnuki).

Powrót